Een heerlijk menu met de keuze uit: Een pokebowl, een side dish en een drankje
€ 19,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Creëer je eigen poké
Poké groot
Voor de grote trek of om te delen. Maak je eigen pokébowl van 1000ml. Mix en match je favoriete verse ingrediënten en geniet van een royale en persoonlijke creatie
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Poké medium
Stel je eigen pokébowl samen. Kies uit een ruime selectie van verse ingrediënten en creëer een smaakvolle bowl van 700ml die helemaal bij jouw smaak past
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Signature poké bowls
Shrimplicious
Garnalen, sriracha mayonaise, komkommer, edamame, wakame, surimi en zwarte masago
De ultieme snack-crush! Vijf stuks goudbruin gefrituurde kip, gedoopt in zijdezachte teriyaki-saus en afgetopt met een crunchy laagje witte sesam. Buitenkant knapperig, binnenkant supermals.
€ 5,85
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kimchi salad
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Seaweed salad
Een heerlijke zeewiersalade met sla als bodem en witte sesam boven op
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Veggie gyoza
4 stuks. Vegetarische gyoza
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snack bowl
14 stuks. 6x spring rolls, 2x ebi tempura, 4x ebi spring rolls en 2x gyoza
€ 12,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ebi spring rolls
6 stuks
€ 6,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ebi tempura
3 stuks
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Edamame beans
Edamame bonen
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gyoza
4 stuks
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bubble tea
Brown Suger Melk Tea Met Tapioca Pearls
€ 6,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Strawberry Green Tea
€ 6,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Passion Fruit Green Tea
€ 6,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mango Green Tea
€ 6,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lychee Green Tea
€ 6,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Classic Melk Tea with Tapioca Pearls
€ 6,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
IJskoffie
Frappuccino medium
Geniet van een heerlijk verfrissende 500ml frappuccino. Perfect gebalanceerd voor een smaakvolle pauze op elk moment van de dag
€ 5,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Smoothies
Fruit burst smoothie
Mango, aardbei en banaan
€ 4,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tropical coconut smoothie
Kokosmelk, mango en banaan
€ 4,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Green machine smoothie
Groenten en fruit mix
€ 4,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sauzen
Sriracha
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sojasaus
€ 0,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wasabi
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy chili olie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chilisaus
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Matcha
Matcha strawberry 500ml
€ 5,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Matcha Moana mango 500ml
€ 5,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Fuze Tea Infused Iced Tea Green Tea 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken groene thee, met citrussmaak, met suiker en zoetstof. Green teaEen heerlijke fusie van groene thee en citroensap... voor een moment van pure ontspanning.We gebruiken getrokken thee, dus als je wat bezinksels of kleine kleurverandering opmerkt, geen zorgen... dat is puur natuur.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Water
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,48/l, 0,33l
Fuze Tea Infused Iced Tea Black Tea Peach Hibiscus 330 ml
Frisdrank op basis van getrokken zwarte thee, met perziksap, met thee- en hibiscussmaak, met suiker en zoetstof. Wij gebruiken getrokken thee, gemaakt van theeblaadjes.Geniet van een heerlijke fusie van duurzaam geteelde zwarte thee, perziksap en een vleugje hibiscus... voor een moment van pure ontspanning.